درباره ما


فروشگاه شیراز سایکل نماینده فروش دوچرخه های جاینت در شیراز

بزرگترین فروشگاه دوچرخه در شیراز

- مجهز به پیست مناسب تست دوچرخه 
- مجهز به دیوار اندازه گیری قد و جدول استاندارد سایز دوچرخه سوار
- افتخار میکنیم که در شهر شیراز میزبان شما عزیزان ورزش دوست باشیم

 


فروشگاه شیراز سایکل؛ حامی حقوق مصرف کننده 

 


در فروشگاه‌شیراز سایکل به عنوان یک متخصص فروش و خدمات مشتری محور در کنار شما جهت تامین انواع نیازهای دوچرخه‌سواری هستیم . تلاش ما در مجموعه شیراز سایکل بر آن است که فروشگاهی در دسترس و قابل اعتماد برای مشتریان فراهم سازیم ، علاوه بر آن مطابق نیاز دوچرخه سواران باتجربه مهارت‌های خود را به روز رسانی کرده و قطعات با کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.
در اینجا به نیاز هر کدام از مشتریان با توجه به میانگین زمان دوچرخه‌سواری و یا سواری با هدفی همچون ورزش حرفه ای، اوقات فراغت و ... توجه می‌کنیم. هدف ما این است که دوچرخه و لوازم جانبی ای را تامین کنیم که در حین دوچرخه سواری اوقات لذت بخشی را سپری کنید. 
در فروشگاه‌شیراز سایکل تعهد ما برای ارائه بهترین ارزش برای خرید شما است و بهترین قطعات و تجهیزات طراحی‌شده با توجه به سبک سوارکاری شما را ارایه خواهیم کرد . فروشگاه ما در تامین انواع برندهای دوچرخه ، تجهیزات جانبی دوچرخه و ... تخصص دارد .
 

از همه مهم‌تر ،ما عاشق دوچرخه هستیم و دوست داریم کاری با کیفیت را انجام دهیم . دوست داریم ببینیم که این شهر به رشد خود ادامه خواهد داد و به عنوان شهر بزرگ دوچرخه‌سواری رشد خواهد کرد .

چت بات